www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET
{DNES JE:PONDĚLÍ 03.08.2020 SVÁTEK MÁ:MILUŠE}
AKTUALITY / Obecné informace

FANDÍME SPORTU - "Čakovice v pohybu"


V naší městské části vznikl na základě aktivní podpory spolku Korzo Čakovice nový portál Čakovice v pohybu (www.cakovicevpohybu.cz). Jedná se o rezervační systém, díky kterému se můžete aktivně zapojit do organizovaných cvičení či jiných sportovních událostí, které se konají na území Čakovic, Miškovice nebo Třeboradic. Tento systém díky sofistikovanému zpracování registrací zajistí nejen celkový přehled o nabízených aktivitách v naší MČ, ale umožní i sledování efektivity vynakládaných výdajů z rozpočtu městské části Praha-Čakovic do oblasti dotovaných tréninkových programů. Jak to funguje? Na portále si založíte uživatelský účet (nebo můžete využít svůj účet na Google+ či Facebooku) a vyberete si cvičení, o které máte zájem. U daného cvičení je vždy k dispozici celková kapacita a aktuální obsazenost daného cvičení, a samozřejmě je také zřejmé, jaký trenér kurz vede.

Tento projekt je financován z rozpočtu městské části a při zahájení obsahoval všechna cvičení hrazená městskou částí s trenérkou Kristýnou Menčíkovou. Postupně se do systému zařadí i další cvičení dotovaná z rozpočtu, ale mohou se připojit i další komunitní sportovní aktivity, které jsou na radnici zcela nezávislé.

Rezervační a registrační systém byl nyní spuštěn v testovacím režimu. Budete-li mít zájem, vyzkoušet si funkčnost nového systému a trénink, neváhejte a rezervujte se na nejbližší termín. Těšíme se na Vás.

19.05.2015 - Kateřina Marszálková ; Přečteno: 2298 x