www.cakovice.cz ČAKOVICKÝ PŘEDŠKOLÁČEK ČAKOVICE V POHYBU PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET
{DNES JE:PONDĚLÍ 03.08.2020 SVÁTEK MÁ:MILUŠE}
AKTUALITY / Obecné informace

Miss Kompost


Kompostujete? Hodilo by se vám zahradní nářadí, motorová pila nebo křovinořez? Zapojte se do soutěže o nejlepší kompost roku!

Přihlásit se může každý, kdo kompostuje, dokonce i škola nebo firma! Jednou ze soutěžních kategorií je i Miss kompost Facebooku- dejte lajk kompostu, který se Vám líbí na FB stránce  Miss Kompost 2017. Vice na www.misskompost.cz

Miss kompost.jpg

I letos probíhá soutěž o nejlepší kompost roku - Miss kompost 2017.
Přihlásit se a podpořit tak myšlenku kompostování může každý, kdo kompostuje! Třídění biomateriálu a jeho následné kompostování a navracení zpět do půdy, chápeme jako nepostradatelný nástroj na udržení přirozeného koloběhu živin a zachování kvality půdy.
Inspiraci můžete najít v loňské galerii přihlášených kompostů, další potřebné informace o soutěži se dozvíte na Kompostuj.cz, sledujte také FB stránku Miss Kompost 2017 a svým LAJKEM dejte hlas kompostu, který se Vám líbí.
Miss kompost není jen soutěží krásy, vyhrát může i silný příběh nebo originální řešení :)
Slavnostní vyhlášení proběhne 4.11.2017 ve Studio ALTA na Praze 7 v rámci KompostFESTU, kam jste všichni srdečně zváni (o akci budeme blíže informovat na FB během září a října).

 

20.09.2017 - Kateřina Marszálková ; Přečteno: 1262 x